2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce DRO – Rehabilitační bazén
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nové bazénové vany, vytvoření přelivové hrany a modernizace technologického zařízení pro úpravu a cirkulaci bazénové vody, včetně souvisejících rozvodů uvnitř objektu doléčovacího a rehabilitačního oddělení (DRO) na ulici Zoubkova 231/18, 634 00 Brno dle projektové dokumentace zpracované společností INGSTEP s.r.o., č.p. 192, 679 13 Sloup, IČO 293 77 340. Tato veřejná zakázka je hrazena z dotačního projektu IROP s názvem: „Zvýšení kvality následné zdravotní péče ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně“ Registrační číslo: CZ.06.04.03/00/22_032/0002220
Interne Kennung: 126/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45431200 Verlegen von Wandfliesen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45431200 Verlegen von Wandfliesen, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je zveřejněn a ke stažení na profilu zadavatele.