See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické práce pre potreby projektov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie reprezentatívnych geologických diel a technických prác, vrátane potrebnej dokumentácie, potrebných pre riešenie geologického prieskumu životného prostredia environmentálnych záťaží a svahových deformácií na lokalitách s rôznym geologickým prostredím. Finálne umiestnenie vrtov v rámci lokalít bude upresnené v spolupráci so zástupcom objednávateľa priamo na lokalitách. Vstupy na lokality bude riešiť objednávateľ, strety záujmov zabezpečí zhotoviteľ realizujúci predmetné technické práce.
Interne Kennung: VO-054-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351913 Geologische Exploration, 76470000 Bohrlochprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1: Geologický prieskum pravdepodobných environmentálnych záťaží Chemko Strážske
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2: Geologický prieskum environmentálnej záťaže Nemecká – areál Petrochema Dubová
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 3: Inžinierskogeologický prieskum havarijných svahových deformácií na lokalitách Handlová – Jánošíkova cesta, Domaniža, časť Kardošova Vieska, Zubák
Los: LOT-0004
Titel: Časť č. 4: Inžinierskogeologický prieskum havarijných svahových deformácií na lokalitách Pavlovce, Slivník