2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení privátní 5G sítě
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka hardwarového zařízení, software a licencí pro zavedení privátní 5G sítě v zařízení zadavatele a dále též dodávka koncových zařízení, které budou na této síti zadavatelem využívány. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zavedení privátní 5G sítě