2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky reagencií a spotřebního materiálu včetně bezplatné výpůjčky technologie pro laboratoře OKB Jilemnice a OKL Semily v MMN a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované a průběžné dodávky testů, spotřebního materiálu a reagencií potřebných pro laboratorní analýzy (dále také „zboží“) na základě objednávek zadavatele podle jeho aktuálních potřeb. Součástí předmětu veřejné zakázky je i bezplatná výpůjčka potřebné technologie, skládající se z analyzátorů připojených do automatické linky nebo volně stojících, automatické linky a IT řešení (tj. middleware) (dále také „zařízení“), vše dle přílohy č. 2 svazku – Technické podmínky výpůjčky, a to včetně jejich servisu a údržby po celou dobu trvání kupní smlouvy.
Interne Kennung: 8012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001