2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorgenomen overeenkomst ABWF - Bodemzorg
Beschreibung: De SED organisatie voert deze procedure uit uit naam van de AWBF. ABWF (voorheen: Centraal Afvalverwerkingsbedrijf Westfriesland) is eigenaar van de voormalige stortplaats Westwoud, gelegen aan het Zittend te Westwoud, kadastraal bekend gemeente Drechterland, sectie M perceel nummers 649, 650, 651 652 en gemeente Venhuizen sectie T, perceelnummer 220 (totaal groot circa 30 ha), hierna te noemen “locatie Westwoud”. bij besluit van 22 april 2026 heeft ABWF ervoor gekozen om de uitvoering van de nazorg van locatie Westwoud vanaf 1 januari 2027 in te vullen door het sluiten van een overeenkomst met Bodemzorg tot langjarige nazorg van locatie Westwoud. Meer informatie is te lezen in de documenten. Het geheel van maatregelen en werkzaamheden dat gericht is op het milieuhygiënisch beheer van de locatie Westwoud teneinde te voldoen aan het zorgplichtbeginsel als bedoeld in artikel 1.7a van de Omgevingswet, waaronder in ieder geval wordt verstaan (i) het uitvoeren van reguliere controle en monitoringsactiviteiten, (ii) het verrichten van onderhoudswerkzaamheden en (iii) het treffen van (risico)beperkende maatregelen, voor zover en zodra deze noodzakelijk zijn ter voorkoming van nadelige milieugevolgen. Het milieuhygiënisch beheer wordt zodanig ingericht en uitgevoerd dat gedurende de contractperiode van dertig (30) jaar een robuuste beheerstructuur wordt gerealiseerd waarmee wordt voldaan aan de Milieuhygiënische verplichtingen en waarmee gepaard gaande risico’s in lijn met het voornoemde zorgplichtbeginsel worden geadresseerd, een en ander gericht op het zoveel mogelijk minimaliseren van de resterende nazorginspanningen na 31 december 2056.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: ABWF (voorheen: Centraal Afvalverwerkingsbedrijf Westfriesland) is eigenaar van de voormalige stortplaats Westwoud, gelegen aan het Zittend te Westwoud, kadastraal bekend gemeente Drechterland, sectie M perceel nummers 649, 650, 651 652 en gemeente Venhuizen sectie T, perceelnummer 220 (totaal groot circa 30 ha), hierna te noemen “locatie Westwoud”. bij besluit van 22 april 2026 heeft ABWF ervoor gekozen om de uitvoering van de nazorg van locatie Westwoud vanaf 1 januari 2027 in te vullen door het sluiten van een overeenkomst met Bodemzorg tot langjarige nazorg van locatie Westwoud. Meer informatie is te lezen in de documenten. Het geheel van maatregelen en werkzaamheden dat gericht is op het milieuhygiënisch beheer van de locatie Westwoud teneinde te voldoen aan het zorgplichtbeginsel als bedoeld in artikel 1.7a van de Omgevingswet, waaronder in ieder geval wordt verstaan (i) het uitvoeren van reguliere controle en monitoringsactiviteiten, (ii) het verrichten van onderhoudswerkzaamheden en (iii) het treffen van (risico)beperkende maatregelen, voor zover en zodra deze noodzakelijk zijn ter voorkoming van nadelige milieugevolgen. Het milieuhygiënisch beheer wordt zodanig ingericht en uitgevoerd dat gedurende de contractperiode van dertig (30) jaar een robuuste beheerstructuur wordt gerealiseerd waarmee wordt voldaan aan de Milieuhygiënische verplichtingen en waarmee gepaard gaande risico’s in lijn met het voornoemde zorgplichtbeginsel worden geadresseerd, een en ander gericht op het zoveel mogelijk minimaliseren van de resterende nazorginspanningen na 31 december 2056.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1