2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC De Wegwijzer
Beschreibung: De Wegwijzer is een Integraal Kindcentrum, de huidige school wordt gesloopt en de school krijgt vervangende nieuwbouw op dezelfde locatie. De locatie zal bouwrijp opgeleverd worden. De nieuwbouw wordt gerealiseerd voor zo’n 260 leerlingen en het BVO bedraagt ca. 2881m2 over twee bouwlagen inclusief gymzaal en kinderdagopvang. Het bouwwerk heeft onderstaande opbouw: Fundering: - In de grond gevormde (boor)palen met daarop een beton balkenraster. Vloeren: - Begane grondvloer; geïsoleerde kanaalplaatvloer, - 1e verdiepingsvloer; kanaalplaatvloer met geïntegreerde stalen liggers. Draagconstructie: - Begane grond; betonkolommen met geïntegreerde stalen liggers, - 1e verdieping; houten kolommen met houten randliggers en geïntegreerde stalen liggers. Dak school en kinderopvang: - EPDM-dakbedekking, - Isolatie, - Dakvloer; lignatur element. Dak gymzaal: - EPDM-dakbedekking, - Isolatie, - Gelamineerd houten balklaag v.v. dakhout. Buitenwanden school en kinderopvang: - Geïsoleerde hout het BVO bedraagt ca. 2881m2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
584856-2026 - Competition
Netherlands – Building construction work – Nieuwbouw IKC De Wegwijzer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw IKC De Wegwijzer
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Nieuwbouw IKC De Wegwijzer
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1