See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektromobilių viešasis pirkimas (Atviras konkursas)
Beschreibung: Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos numato įsigyti elektromobilius (2 vnt.). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti Pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0