584866-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Świadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia grupowego odpowiedzialności materialnej dla członków Zespołu Pomocy Humanitarno-Medycznej (dalej: ZPHM) oraz ubezpieczenia komunikacyjnego dla pojazdów ZPHM.
Interne KennungPN-29/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM - Część 1: ubezpieczenia dla członków ZPHM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia grupowego odpowiedzialności materialnej dla członków Zespołu Pomocy Humanitarno-Medycznej.
Interne KennungPN-29/2025 cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM - Część 2: ubezpieczenia komunikacyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia komunikacyjnego dla pojazdów Zespołu Pomocy Humanitarno-Medyczne.
Interne KennungPN-29/2025 cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen