See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 32 niepodzielne pakiety, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Interne Kennung: 07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 5. Zamawiający zastosował „PROCEDURĘ PRZYSPIESZONĄ”, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy, tj. zachodzi pilna potrzeb udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. UZASADNIENIE: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych, niezbędnych do bieżącej realizacji świadczeń zdrowotnych oraz zabezpieczenia potrzeb pacjentów. Przewidywane zapotrzebowanie wskazują na konieczność zapewnienia dostaw w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości zaopatrzenia. Przeprowadzenie postępowania z zachowaniem podstawowego terminu składania ofert mogłoby skutkować przesunięciem w czasie zawarcia umów oraz rozpoczęcia realizacji dostaw, a w konsekwencji powstaniem ryzyka wystąpienia niedoborów produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Charakter przedmiotu zamówienia, pozwala jednocześnie na przygotowanie i złożenie ofert przez potencjalnych wykonawców w skróconym terminie. Skrócenie terminu nie będzie zatem stanowiło nieuzasadnionego ograniczenia konkurencji ani utrudnienia wykonawcom dostępu do postępowania. Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest niezbędne dla sprawnego przeprowadzenia postępowania i terminowego zawarcia umowy, a tym samym dla ograniczenia ryzyka przerw w dostawach. Okoliczności te uzasadniają przyjęcie, że w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest obiektywnie uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leki iniekcyjne, doustne i inne
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Leki iniekcyjne, doustne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leki kardiologiczne i inne
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Leki kardiologiczne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Antybiotyki i inne leki
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Antybiotyki i inne leki, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Insuliny i inne produkty lecznicze
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Insuliny i inne produkty lecznicze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Immunoglobuliny niespecyficzne 10%
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Immunoglobuliny niespecyficzne 10%, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Anestetyki wziewne, preparaty żywieniowe
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Anestetyki wziewne, preparaty żywieniowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Preparaty przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Preparaty przeciwkrwotoczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - 07/2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Immunoglobuliny specyficzne
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Immunoglobuliny specyficzne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - 07/2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leki iniekcyjne, doustne i inne cz.II
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Leki iniekcyjne, doustne i inne cz.II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - 07/2026
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Systemy terapeutyczne
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Systemy terapeutyczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Immunoglobuliny specyficzne oraz preparaty przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Immunoglobuliny specyficzne oraz preparaty przeciwkrwotoczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - 07/2026
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Immunoglobuliny specyficzne anty D
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Immunoglobuliny specyficzne anty D, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - 07/2026
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Płyny infuzyjne
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Płyny infuzyjne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Płyny do irygacji
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Płyny do irygacji, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - 07/2026
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Preparaty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Preparaty do żywienia pozajelitowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Preparaty do żywienia dojelitowego i przyrządy do podaży diet
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Preparaty do żywienia dojelitowego i przyrządy do podaży diet, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Płyny i sprzęt jednorazowy do terapii nerkozastępczej
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Płyny i sprzęt jednorazowy do terapii nerkozastępczej, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Materiały opatrunkowe – opaski, plastry, opatrunki jałowe
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Materiały opatrunkowe – opaski, plastry, opatrunki jałowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Materiały opatrunkowe – wyroby gazowe jałowe, środki higieniczne i inne
Beschreibung: Pakiet nr 19 - Materiały opatrunkowe – wyroby gazowe jałowe, środki higieniczne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - 07/2026
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Pakiet nr 20 - Opatrunki specjalistyczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - 07/2026
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Zestaw do artroskopii stawu kolanowego i wkłucia centralnego
Beschreibung: Pakiet nr 21 - Zestaw do artroskopii stawu kolanowego i wkłucia centralnego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Zestaw do porodu fizjologicznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Pakiet nr 22 - Zestaw do porodu fizjologicznego jednorazowego użytku, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - 07/2026
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Zestaw urologiczny
Beschreibung: Pakiet nr 23 - Zestaw urologiczny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - 07/2026
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych I
Beschreibung: Pakiet nr 24 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych I, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - 07/2026
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych II
Beschreibung: Pakiet nr 25 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - 07/2026
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Zestawy zabiegowe
Beschreibung: Pakiet nr 26 - Zestawy zabiegowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 26 - 07/2026
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Zabezpieczenia foliowe specjalistycze-bakteriobójcze
Beschreibung: Pakiet nr 27 - Zabezpieczenia foliowe specjalistycze-bakteriobójcze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27 - 07/2026
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Opatrunki zabezpieczające wkłucia
Beschreibung: Pakiet nr 28 - Opatrunki zabezpieczające wkłucia, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28 - 07/2026
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. I
Beschreibung: Pakiet nr 29 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. I, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 29 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Preparaty recepturowe i galenowe
Beschreibung: Pakiet nr 30 - Preparaty recepturowe i galenowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 30 - 07/2026
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. II
Beschreibung: Pakiet nr 31 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 31 - 07/2026
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Płyny do bezpiecznego użytkowania cewników moczowych oraz dezynfekcji błon śluzowych
Beschreibung: Pakiet nr 32 - Płyny do bezpiecznego użytkowania cewników moczowych oraz dezynfekcji błon śluzowych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - 07/2026