2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČOV Dobruška – Intenzifikace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v provedení stavebních prací za účelem intenzifikace ČOV, a to formou požadavků na výkon nebo funkci podle § 92 odst. 2 ZZVZ (označováno rovněž jako metoda Design & Build). Vybraný dodavatel v rámci plnění této veřejné zakázky zajistí: a) vypracování dokumentace pro povolení záměru a provádění stavby včetně příslušné inženýrské činnosti, b) vypracování dokumentace potřebné k realizaci díla (zejm. realizační a dílenské dokumentace), bude-li třeba, c) inženýrsko-geologický průzkum, d) vlastní realizaci stavebních prací a technologických dodávek, e) vypracování projektové dokumentace potřebné ke změně stavby před dokončením, bude-li třeba, f) inženýrskou činnost za účelem obstarání pravomocného rozhodnutí o změně stavby před dokončením, bude-li třeba, g) vypracování dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu požadovaném projektovou dokumentací, objednatelem a zákonem, h) provedení zkušebního provozu, i) potřebné podklady a stanoviska dotčených orgánů státní správy, podání žádosti o kolaudaci veškerých částí stavby, součinnost při kolaudačním řízení a kolaudaci stavby, j) aktualizace provozního řádu včetně servisního plánu technologie. Bližší podrobnosti k vyprojektování a výstavbě stanoví obchodní a platební podmínky a technické podmínky. Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v jednacím řízení s uveřejněním podle § 60 ZZVZ, („veřejná zakázka“). Veřejná zakázka je zadávána v souladu s pravidly Národního plánu obnovy. Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232422 Schlammbehandlungsanlagen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ČOV Dobruška – Intenzifikace
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232422 Schlammbehandlungsanlagen, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.