2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Aanvulling bedrijfsbrandweer Kijfhoek
Beschreibung: ProRail heeft behoefte aan dienstverlening voor de aanvullende operationele bedrijfsbrandweerbezetting op emplacement Kijfhoek. De basisfunctie van de dienstverlening is het ononderbroken beschikbaar houden van drie operationeel inzetbare functionarissen als aanvulling op de bedrijfsbrandweerorganisatie van ProRail Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251000 Dienstleistungen der Feuerwehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Zie leidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75251000 Fire-brigade services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Zie leidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75251000 Servicios de los cuerpos de bomberos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1