2. Verfahren
Verfahren
Titel: Websites van Milieu Centraal
Beschreibung: Milieu Centraal wil een overeenkomst sluiten met één leverancier die de hoofdwebsite en onderliggende websites van Milieu Centraal technisch beheert, onderhoud, (door)ontwikkelt vanuit één headless- en multisite-cms. Milieu Centraal verwacht over de gehele looptijd van de raamovereenkomst (incl. eventuele verlengingen) diensten af te nemen met een totale waarde van € 1.600.000. Er geldt geen afnameverplichting. Maximale omvang Tijdens de looptijd van de raamovereenkomst is het mogelijk dat er sprake is van onvoorziene zaken, zoals het opzetten van nieuwe websites vanwege het ontvangen van subsidies. Daarom neemt Milieu Centraal gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af met een totale waarde van € 2.200.000,-. Indien dit bedrag wordt bereikt, eindigt de raamovereenkomst.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72410000 Diensteanbieter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Websites Milieu Centraal
Beschreibung: Milieu Centraal wenst een overeenkomst te sluiten met één leverancier die de hoofdwebsite inclusief onderliggende websites technisch beheert, onderhoudt en (door)ontwikkelt vanuit één headless en multsite-cms.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er worden geen opties uitgevraagd.