2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění Lesní ochranné služby v letech 2026-2030
Beschreibung: Zajištění Lesní ochranné služby pro období 2026-2030. Lesní ochranná služba představuje komplexní odborný a poradenský servis v oblasti ochrany lesa pro vlastníky lesa a orgány státní správy lesů na území ČR.
Interne Kennung: P25V00000912
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost využít institutu vyhrazené změny závazku v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Veškeré podrobnosti k vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. VI. odst. 5 Smlouvy.