See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚP ČR – KrP v Příbrami – zvýšení bezpečnosti na pracovištích ÚP ČR - realizace
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení a modernizace poplachových zabezpečovacích tísňových systémů (dále také jen „PZTS“), elektronické kontroly vstupu (dále také jen „EKV“) a systému CCTV (CCTV – Closed-circuit television, uzavřený televizní okruh) pro budovy Krajské pobočky ÚP ČR v Příbrami v rámci investiční akce „ÚP ČR – KrP v Příbrami – zvýšení bezpečnosti na pracovištích ÚP ČR“, i. č. 013V932004804 Dále je také předmětem této veřejné zakázky servis a údržba SW a HW PZTS a souvisejícího zařízení v rámci záručního a pozáručního servisu v souladu se všemi relevantními právními předpisy a normami. Veřejná zakázka (dále také jen „VZ“) je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 11 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může také podat nabídky do všech částí VZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Čáslav
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení a modernizace poplachových zabezpečovacích tísňových systémů (dále také jen „PZTS“), elektronické kontroly vstupu (dále také jen „EKV“) a systému CCTV (CCTV – Closed-circuit television, uzavřený televizní okruh) pro budovy Krajské pobočky ÚP ČR v Příbrami v rámci investiční akce „ÚP ČR – KrP v Příbrami – zvýšení bezpečnosti na pracovištích ÚP ČR“, i. č. 013V932004804 Dále je také předmětem této veřejné zakázky servis a údržba SW a HW PZTS a souvisejícího zařízení v rámci záručního a pozáručního servisu v souladu se všemi relevantními právními předpisy a normami.
Interne Kennung: S/2025/27-08
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost navýšení cen v případě změny daňových předpisů a v případě zvýšené inflace. Vše je upraveno v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0007
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Kolín
Interne Kennung: S/2025/27-07
Los: LOT-0003
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Beroun, Pod Kaplankou
Interne Kennung: S/2025/27-03
Los: LOT-0001
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Benešov
Interne Kennung: S/2025/27-01
Los: LOT-0009
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Mělník
Interne Kennung: S/2025/27-09
Los: LOT-0006
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Slaný
Interne Kennung: S/2025/27-06
Los: LOT-0010
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Nymburk
Interne Kennung: S/2025/27-10
Los: LOT-0002
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Beroun, Okružní
Interne Kennung: S/2025/27-02
Los: LOT-0004
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Hořovice
Interne Kennung: S/2025/27-04
Los: LOT-0011
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Příbram
Interne Kennung: S/2025/27-11
Los: LOT-0005
Titel: Zvýšení bezpečnosti ÚP ČR – Kladno
Interne Kennung: S/2025/27-05