See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je záväzok dodávateľa v zmluvnom období poskytnúť objednávateľovi združené služby dodávky elektriny vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku, t. j. dodávku dohodnutého množstva silovej elektriny, zabezpečenie distribúcie elektriny v kvalite garantovanej technickými podmienkami prevádzkovateľa distribučnej sústavy – prenos elektriny, distribúciu elektriny a poskytovanie systémových služieb (ďalej len „distribučné služby“) do všetkých odberných miest verejného obstarávateľa, definovaných v osobitnej prílohe „Špecifikácia odberných miest‟
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je záväzok dodávateľa v zmluvnom období poskytnúť objednávateľovi združené služby dodávky elektriny vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku, t. j. dodávku dohodnutého množstva silovej elektriny, zabezpečenie distribúcie elektriny v kvalite garantovanej technickými podmienkami prevádzkovateľa distribučnej sústavy – prenos elektriny, distribúciu elektriny a poskytovanie systémových služieb (ďalej len „distribučné služby“) do všetkých odberných miest verejného obstarávateľa, definovaných v osobitnej prílohe „Špecifikácia odberných miest‟ Rozsah 3 894,818 MWh/24 mesiacov
Interne Kennung: EE_2026_SKALICA