See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 5
Interne Kennung: 099/2021/014/1727
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.5
Interne Kennung: 099/2021/014/1725
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební činnosti na revíru Lány a Devět skal; LS Nové Město na Moravě
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební činnosti na revíru Lány a Devět skal; LS Nové Město na Moravě
Interne Kennung: 099/2021/014/1722
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 1 - LS Jeseník, pěstební činnost, údržba bezlesí Albrechtice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 1 - LS Jeseník, pěstební činnost, údržba bezlesí Albrechtice
Interne Kennung: 099/2021/014/1721
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 176 v kategorii 8 - Pořezávky na pol. Moravský Krumlov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 176 v kategorii 8 - Pořezávky na pol. Moravský Krumlov
Interne Kennung: 099/2021/014/1778
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 4
Interne Kennung: 099/2021/014/1726
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov - likvidace a stavba oplocenek
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov - likvidace a stavba oplocenek
Interne Kennung: 099/2021/014/1776
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - Ochrana MLP Damborsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - Ochrana MLP Damborsko
Interne Kennung: 099/2021/014/1728
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 330 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna - prořezávky 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 330 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna - prořezávky 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1775
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 156 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - Ochrana MLP Ždánicko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 156 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - Ochrana MLP Ždánicko
Interne Kennung: 099/2021/014/1729