2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nákup PHM a ELTO 2026-28
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody (dále také „dohoda“) s více dodavateli pohonných hmot (dále jen „PHM“) a s více dodavateli extra lehkého topného oleje (dále jen „ELTO“). Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Jednotlivé nákupy PHM a ELTO tak budou realizovány na základě nabídek podaných na každé dílčí plnění. Detailní požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohami této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka je rozdělena na 2 části: 1. část: Nákup motorové nafty. 2. část: Nákup ELTO. Podrobné informace jsou uvedeny v ZD a jejich přílohách
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část: Nákup motorové nafty
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli pohonných hmot. Detailní požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohami této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 902 -1. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. část: Nákup ELTO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky ELTO s více dodavateli dodavateli extra lehkého topného oleje. Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Jednotlivé nákupy ELTO tak budou realizovány na základě nabídek podaných na každé dílčí plnění. Detailní požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohami této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 902 -2. část
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl