See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów jednorazowego użytku -część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych, materiałów jednorazowego użytku oraz pozostałych materiałów. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety, łącznie 10.
Interne Kennung: PZ/31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Układy oddechowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych, materiałów jednorazowego użytku oraz pozostałych materiałów. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141200 Katheter, 33141310 Spritzen, 33141220 Kanülen, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o ilość poszczególnego asortymentu oraz zwiększającego wartość zamówienia podstawowego maksymalnie o 50% w stosunku do wartości podstawowej zawartej umowy. Pozostałe informacje zawarte są w pkt. IX SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Układy oddechowe pediatryczne i czujniki
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Szyny typu Kramera, szyny palcowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Izolacja pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Ginekologia
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Wstrzykiwacz TK
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Impedancja, manometria
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Podciśnieniowe leczenie ran
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Sprzęt zabiegowy Gastrologia
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Gastrologia
Interne Kennung: Pakiet nr 10