2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.12.2026 r.
Interne Kennung: IGK.271.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001