2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług w zakresie serwisu, przeglądów technicznych, konserwacji i napraw akceleratorów i systemów towarzyszących Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Beschreibung: 1. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50421000 – 2 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego. 2. Zakres świadczeń będzie obejmował serwis, przeglądy techniczne, konserwację i naprawę akceleratorów i systemów towarzyszących. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie: 1) przeglądów i czynności konserwacyjno – przeglądowych; 2) wystawienie raportu serwisowego i wpis do dokumentacji eksploatacji sprzętu (paszportu technicznego) wykonanych czynności; 3) wymianę pakietów serwisowych zalecanych przez producenta, (części objęte przeglądem); 4) kalibrację; 5) sprawdzenie instalacji; 6) ustawienie (regulację) wymaganych przez producenta parametrów; 7) napraw; 8) sporządzenie orzeczeń o stanie urządzeń nienadających się do dalszej eksploatacji. 4. Zakres czynności wykonywanych w ramach przeglądów powinien być zgodny z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami prawa. 5. Zasady realizacji przedmiotowej usługi określają „Istotne postanowienia umowy” stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: WSz – II.4.291.64.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: 1. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50421000 – 2 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego. 2. Zakres świadczeń będzie obejmował serwis, przeglądy techniczne, konserwację i naprawę akceleratorów i systemów towarzyszących. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie: 1) przeglądów i czynności konserwacyjno – przeglądowych; 2) wystawienie raportu serwisowego i wpis do dokumentacji eksploatacji sprzętu (paszportu technicznego) wykonanych czynności; 3) wymianę pakietów serwisowych zalecanych przez producenta, (części objęte przeglądem); 4) kalibrację; 5) sprawdzenie instalacji; 6) ustawienie (regulację) wymaganych przez producenta parametrów; 7) napraw; 8) sporządzenie orzeczeń o stanie urządzeń nienadających się do dalszej eksploatacji. 4. Zakres czynności wykonywanych w ramach przeglądów powinien być zgodny z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami prawa. 5. Zasady realizacji przedmiotowej usługi określają „Istotne postanowienia umowy” stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 1