2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbouwing Duinkerkenstraat 45 te Groningen
Beschreibung: Zie par. 1.4.2 en par. 1.7 Selectieleidraad. • Het Project, gelegen aan de Duinkerkenstraat 45 te Groningen, betreft de complete verbouwing van het bestaande kantoorgebouw, inclusief ondersteunende ruimten. • Met dit Project wordt een belangrijke stap gezet naar een duurzame, functionele en toekomstbestendige huisvesting. Het betreft een integrale vernieuwing van een bestaande accommodatie waarbij bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden onlosmakelijk met elkaar zijn verbonden. De ambitie reikt verder dan enkel het realiseren van een gebouw; Opdrachtgever wil samen met de marktpartijen een omgeving creëren die jarenlang comfortabel, energiezuinig en gebruiksvriendelijk is voor haar gebruikers. Zie par. 1.4.2 en par. 1.7 Selectieleidraad. • Het programma omvat op hoofdlijnen de volgende onderdelen en uitgangspunten: ○ Verbouwing van het kantoorgebouw en ondersteunende ruimten, twee bouwlagen, totaal ca. 5.200 m2 BVO; ○ Groot onderhoud/verduurzaming aan daken en gevels van het kantoorgedeelte; ○ Herinrichting van indelingen, waaronder het integreren van Wijkpost Zuid en het geheel integreren van een nieuw werkplekconcept; ○ Verduurzaming E&W-installaties t.b.v. het realiseren van een hoog thermisch comfort en gezond binnenklimaat; ○ Aanpassingen brandveiligheid ter plaatse van het kantoorgedeelte.
Interne Kennung: 2P2408700
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: bouwkundige werkzaamheden (bouwkundig werk)
Beschreibung: Bouwkundige werkzaamheden (bouwkundig werk) Zie Selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Evt. bestekwijzigingen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: installatietechnische werkzaamheden (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig technische installatie werk)
Beschreibung: Installatietechnische werkzaamheden (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig technische installatie werk) Zie Selectieleidraad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2P2408700
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Selectieleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work
Options:
Description of the options: Evt. bestekwijzigingen.
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2P2408700
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie Selectieleidraad.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Opciones:
Descripción de las opciones: Evt. bestekwijzigingen.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios