2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekční práce pro rozšíření kapacity a připojení tří městských částí k Čistírně odpadních vod v Briceni (Moldavsko)
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou projekční práce pro rozšíření kapacity a připojení tří městských částí“ v rámci projektu ZRS ČR s názvem „Čistírna odpadních vod v Briceni“. Předmět plnění je blíže specifikován v zadávací dokumentaci. Předmět plnění je rozdělen do následujících etap řešení zakázky s postupným plněním: Etapa č. I: Přípravné práce • Geodetické zaměření lokality; • Inženýrsko-geologický průzkum; Etapa č. II: Vypracování jednostupňové projektové dokumentace pro stavební povolení, hlavní projekt • Projektová dokumentace pro stavební povolení; • Inženýrská činnost na úrovni stavebního povolení / hlavního projektu; Etapa č. III: Vypracování projektové dokumentace pro výběr zhotovitele / tendrová dokumentace • Projektová dokumentace pro výběr zhotovitele / tendrová dokumentace; • Kontrolní položkový rozpočet stavby a výkaz výměr.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71800000 Beratung in den Bereichen Wasserversorgung und Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1