See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 15 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 Leki główne Pakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki Pakiet 3 Leki i mju/ Stomatologia Pakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe Pakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin Pakiet 6 Ferricum derisomaltosum Pakiet 7 Albuminy Pakiet 8 Acidum alfa-lipoicum Pakiet 9 Płyny infuzyjne Pakiet 10 Nadroparin Pakiet 11 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy Pakiet 12 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego Pakiet 13 Żywienie dojelitowe 2 Pakiet 14 Żywienie pozajelitowe 2 Pakiet 15 Żel do znieczulenia miejscowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Leki główne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Leki i mju/ Stomatologia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Ferricum derisomaltosum
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Albuminy
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Acidum alfa-lipoicum
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Płyny infuzyjne
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Nadroparin
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Żywienie dojelitowe 2
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Żywienie pozajelitowe 2
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Żel do znieczulenia miejscowego