584960-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/37413, 37414 SUDICE PRŮTAH PDPS, IČ, SP, AD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/37413, 37414 SUDICE PRŮTAH PDPS, IČ, SP, AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování dokumentace (ve stupni Dokumentace pro provádění stavby), včetně souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je i zpracování soupisu prací s výkazem výměr, inženýrská činnost pro získání podkladů pro případné vynětí ze zemědělského půdního fondu a pozemků určených k plnění funkce lesa a výkon autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem stavby je kompletní rekonstrukce silnice v průtahu obce Sudice a přilehlého extravilánového úseku silnice směrem na Vážany včetně dalších navazujících částí. Bude se jednat o rekonstrukci silnice III/37413 v úseku km 0,000 – km 1,263 (od křižovatky se silnicí II/374 po křižovatku se silnicí III/37414), a silnice 37414 v km 2,010 – km 2,717 (od začátku obce Sudice po křižovatku se silnicí III/37413). Celková délka 1,970 km. Součástí zakázky jsou navazující části jako chodníky, sjezdy a propustky, zastávky, parkovací plochy, zelené a ostatní navazující plochy, vynucené přeložky inženýrských sítí. Je nutná koordinace s připravovanou rekonstrukcí vodovodu a kanalizace v investici obce a Svazku. Dále je nutná koordinace s připravovanou a částečně provedenou rekonstrukcí veřejného osvětlení a tras EG.D a dále je nutné zohlednit aktualizované trasy CETIN. Rozsah prací vychází z předchozího stupně PD (Dokumentace pro vydání stavebního povolení) a průzkumů. Součástí zakázky bude také návrh řešení dopravně inženýrských opatření.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPD-III/37413, 37414 SUDICE PRŮTAH PDPS,IČ,SP,AD