2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka analyzátorů kvality elektrické energie vč. servisních služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka analyzátorů kvality elektrické energie, poskytování servisních služeb k aplikaci a pravidelná kalibrace analyzátorů kvality elektrické energie. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření kupní smlouvy na dodávku analyzátorů a servisní smlouvy na poskytování servisních služeb s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: 2026100387
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je specifikována v čl. 4 zadávací dokumentace.