584991-2026 - Wettbewerb
Polen – Kupons – Dostawa bonów towarowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa bonów towarowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł. Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZ000169-SAP-E-SP-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
5. Los
LosLOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30199750 Coupons
Place of performance
Town: Gdańsk
Country subdivision (NUTS): Gdański (PL634)
Country: Poland
General information