See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zawarcie Umów Ramowych na dostawy taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem i celem Umowy Ramowej jest określenie zasad i warunków udzielania Zamówień Wykonawczych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania Umowy Ramowej. Umowa Ramowa opisuje ogólne warunki współpracy bez zaciągania zobowiązania dla żadnej ze stron. Umowy Ramowe zostaną zawarte na określony Limit Umowy Ramowej odpowiadający kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w danej części bez wskazywania ilości taśm. Limit Umowy Ramowej zawartej z Wykonawcą odpowiadać będzie sumie limitów dla części objętych daną Umową Ramową. Rzeczywiste potrzeby będą określane według bieżących potrzeb i realizowane w oparciu o Postępowania Wykonawcze. Rzeczywiste potrzeby będą określane według bieżących potrzeb zamawiającego oraz posiadanego budżetu w danym roku.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/02821/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: TAŚMA TKAN-GUM 1800 P2000/6 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA TKAN-GUM 1800 P2000/6 NOWA Ilość szacunkowa 6 000,00 m.
Interne Kennung: Część 1: TAŚMA TKAN-GUM 1800 P2000/6 NOWA
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: TAŚMA Z/LINK STAL.1800 ST2500 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.1800 ST2500 NOWA. Ilość szacunkowa 3 500,00 m.
Interne Kennung: Część 2: TAŚMA Z/LINK STAL.1800 ST2500 NOWA
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000 NOWA. Ilość szacunkowa 720,00 m.
Interne Kennung: Część 3: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000 NOWA
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST1600 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST1600 NOWA. Ilość szacunkowa 225,00 m.
Interne Kennung: Część 4: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST1600 NOWA
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST3150 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST3150 NOWA. Ilość szacunkowa 14 250,00 m.
Interne Kennung: Część 5: TAŚMA Z/LINK STAL.2000 ST3150 NOWA
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: TAŚMA Z/LINK STAL.1600 ST1600 NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.1600 ST1600 NOWA. Ilość szacunkowa 1 000,00 m.
Interne Kennung: Część 6: TAŚMA Z/LINK STAL.1600 ST1600 NOWA
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000+1T NOWA
Beschreibung: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umów Ramowych na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, tj.: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000+1T NOWA. Ilość szacunkowa 480,00 m.
Interne Kennung: Część 7: TAŚMA Z/LINK STAL.2250 ST2000+1T NOWA