2. Verfahren
Verfahren
Titel: Předběžné tržní konzultace: Objekt pro střední školu ve Kbelích
Beschreibung: Zadavatel má v úmyslu v zadávacím řízení vybrat návrh a realizaci řešení objektu pro střední školu na území Městské části Praha 19. Zadavatel v souladu s ust. § 33 ZZVZ před zahájením zadávacího řízení zjišťuje situaci na trhu a způsobilost dodavatelů poskytnout řešení. Zejména ověřuje, zda na trhu existují subjekty schopné požadované plnění dodat při zachování odpovídající úrovně hospodářské soutěže.
Interne Kennung: 2025/09
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70120000 Kauf und Verkauf von Immobilien
5. Los
Los: LOT-0001