585014-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – Nabava strojeva i opreme za obradu bio otpada
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava strojeva i opreme za obradu bio otpada
Beschreibung: Predmet nabave: nabava strojeva i opreme za obradu bio otpada; jedan elektro viličar, jedan specijalni stroj za usitnjavanje otpada, jedan specijalni stroj za prosijavanje, jedan specijalni stroj za manipulaciju otpadom, jedan stroj za suzbijanje prašine i neugodnih mirisa te vlaženje vodenom maglom, jedan elektromehanički komposter, a sve sukladno zahtjevima iz ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JN-07-1/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Elektromehanički komposter
Beschreibung: Nabava elektromehaničkog kompostera
Interne Kennung: JN-07-1/2025-6