See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Budowa podziemnych betonowych zbiorników przeciwpożarowych wraz z placami manewrowymi z podziałem na 5 części"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie betonowych zbiorników przeciwpożarowych w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Zakres zamówienia obejmuję budowę pięciu podziemnych betonowych zbiorników przeciwpożarowych wraz z placami manewrowymi z podziałem na następujące części: - Część I: BUDOWA PODZIEMNEGO BETONOWEGO ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 543/2 I 14 OBRĘB 0006 NIETKÓW, LEŚNICTWO LASKI; - Część II: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 699/2 I 691 OBRĘB 0002 DRZONÓW, LEŚNICTWO LEŚNIÓW; - Część III: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI 793/1 I 769 OBRĘB 0009 SŁONE, LEŚNICTWO WILKANOWO; - Część IV: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO WRAZ Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 908/2 OBRĘB 0011 WILKANOWO, LEŚNICTWO OCHLA; - Część V: BUDOWA PODZIEMNEGO ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO WRAZ Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 357/11 OBRĘB 0059 SOŁECTWO ŁĘŻYCA, LEŚNICTWO ŁĘŻYCE. Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach projektu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS) Numer umowy o dofinansowanie: FENX.02.04-IW.01-0051/24
Vorherige Bekanntmachung: 299960-2026
Interne Kennung: SA.270.3.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213220 Bauarbeiten für Lagerhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45223820 Fertigbauelemente und -teile, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: BUDOWA PODZIEMNEGO BETONOWEGO ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 543/2 I 14 OBRĘB 0006 NIETKÓW, LEŚNICTWO LASKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest budowa zbiornika ppoż. podziemnego prefabrykowanego o pojemności 100 m3 z budową utwardzonego placu manewrowego o powierzchni 463,40 m2 przeznaczonego do postoju i poboru wody ze zbiornika – postój pojazdu cysterny z wodą jako miejsce tankowania wodą pojazdów straży pożarnej. Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy zlokalizowany będzie na działce nr 543/2 i 14 w obrębie Nietków. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223820 Fertigbauelemente und -teile, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen
Los: LOT-0006
Titel: Część II: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 699/2 I 691 OBRĘB 0002 DRZONÓW, LEŚNICTWO LEŚNIÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa zbiornika ppoż. podziemnego prefabrykowanego o pojemności 60 m3 z budową utwardzonego placu manewrowego o powierzchni 287,10 m2 przeznaczonego do postoju i poboru wody ze zbiornika – postój pojazdu cysterny z wodą jako miejsce tankowania wodą pojazdów straży pożarnej. Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy zlokalizowany będzie na działkach nr 699/2 i 691 w obrębie Drzonów. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: II
Los: LOT-0007
Titel: Część III: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 793/1 I 769 OBRĘB 0009 SŁONE, LEŚNICTWO WILKANOWO
Beschreibung: Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa zbiornika ppoż. podziemnego prefabrykowanego o pojemności 60 m3 z budową utwardzonego placu manewrowego o powierzchni 400,00 m2 przeznaczonego do postoju i poboru wody ze zbiornika – postój pojazdu cysterny z wodą jako miejsce tankowania wodą pojazdów straży pożarnej. Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy zlokalizowany będzie na działkach nr 793/1 i 769 w obrębie Słone. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: III
Los: LOT-0008
Titel: Część IV: BUDOWA ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO PODZIEMNEGO WRAZ Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 908/2 OBRĘB 0011 WILKANOWO, LEŚNICTWO OCHLA
Beschreibung: Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa zbiornika ppoż. podziemnego prefabrykowanego o pojemności 60 m3 z budową utwardzonego placu manewrowego o powierzchni 287,10 m2 przeznaczonego do postoju i poboru wody ze zbiornika – postój pojazdu cysterny z wodą jako miejsce tankowania wodą pojazdów straży pożarnej. Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy zlokalizowany będzie na działce nr 908/2 w obrębie Wilkanowo. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: IV
Los: LOT-0009
Titel: Część V: BUDOWA PODZIEMNEGO ZBIORNIKA P. POŻAROWEGO WRAZ Z PLACEM MANEWROWYM NA CZĘŚCI DZIAŁKI NR 357/11 OBRĘB 0059 SOŁECTWO ŁĘŻYCA, LEŚNICTWO ŁEŻYCE
Beschreibung: Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa zbiornika ppoż. podziemnego prefabrykowanego o pojemności 60 m3 z budową utwardzonego placu manewrowego o powierzchni 463,40 m2 przeznaczonego do postoju i poboru wody ze zbiornika – postój pojazdu cysterny z wodą jako miejsce tankowania wodą pojazdów straży pożarnej. Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy zlokalizowany będzie na działce nr 357/11 w obrębie Sołectwo Łężyca w Zielonej Górze. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: V