585025-2026 - Wettbewerb
Schweden – Beratung im Bereich Finanzverwaltung – Strategisk samarbetspartner inom kvalificerade ekonomitjänster
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisk samarbetspartner inom kvalificerade ekonomitjänster
Beschreibung: Solna stad, nedan också kallad beställaren, inbjuder till att inkomma med anbud i upphandling avseende strategisk samarbetspartner inom kvalificerade ekonomitjänster. Ramavtal kommer tecknas med en (1) leverantör.
Interne Kennung: KS/2026:315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000