585030-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Konstruktionen und Teile von Konstruktionen – Vybudovanie stojísk a obci Lednické Rovne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudovanie stojísk a obci Lednické Rovne
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie (dodávka a osadenie) 24 kontajnerových stojísk, vrátane uzamykacieho čipového systému na území obce Lednické Rovne. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: LR 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001