585049-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Pozáruční servis zdravotnických prostředků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční servis zdravotnických prostředků
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je poskytování pozáručních servisních služeb zdravotnických prostředků zadavatele. Předmět plnění zahrnuje výhradně servisní úkony vyžadované právními předpisy a pokyny výrobce, zejména provádění pravidelných bezpečnostně technických kontrol (BTK), výměnu výrobcem definovaných náhradních dílů s omezenou životností (zejména baterie a akumulátory), vedení servisní dokumentace, protokolů a evidenci servisních zásahů.
Interne KennungO-2026-4
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající ve změně ceny a rozsahu poskytovaných služeb, aniž by došlo ke změně celkové povahy veřejné zakázky, a to za dále uvedených podmínek: 1. Změna paušální ceny v důsledku inflace Paušální cena za poskytování pozáručního servisu může být upravena, maximálně jednou ročně vždy k výročí účinnosti smlouvy, a to poprvé po uplynutí 48 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy. Změna ceny bude provedena podle vývoje roční míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za předchozí kalendářní rok, zveřejněné Českým statistickým úřadem. Nová výše paušální ceny bez DPH se určí podle vzorce: Cn = Cd × (1 + I/100), kde: Cn = nová paušální cena bez DPH, Cd = dosavadní paušální cena bez DPH, I = roční míra inflace v % podle předchozího odstavce. Není-li zveřejněná hodnota inflace kladná, paušální cena se nemění. 2. Změna paušální ceny při zařazení/vyřazení nových zdravotnických prostředků do pozáručního servisu Zadavatel si vyhrazuje právo rozšířit předmět plnění o poskytování pozáručního servisu pro nové zdravotnické prostředky, které budou po uzavření smlouvy nově pořízeny, uvedeny do provozu nebo zařazeny do užívání zadavatelem, pokud se jedná o zdravotnické prostředky stejného nebo obdobného druhu jako prostředky uvedené v předmětu smlouvy, servis těchto prostředků odpovídá věcně původně soutěženému předmětu plnění, a pro danou kategorii zdravotnického prostředku je v příloze smlouvy stanovena jednotková cena pozáručního servisu. Paušální cena bude v takovém případě navýšena o součet jednotkových cen za nově zařazené zdravotnické prostředky podle příloh platné smlouvy. V případě vyřazení zdravotnických prostředků uvedených v předmětu smlouvy se postupuje obdobně. Navýšení ceny je možné uplatnit vždy pouze jednou za čtvrtletí, a to na základě doručeného písemného požadavku zadavatele/dodavatele.