See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie w sezonie zima 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Opolu z podziałem na 7 części
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Opolu przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na drogach powiatu opolskiego, w ramach wydzielonych 7 części: część 1 – z.u.d. dot. gmin: Chrząstowice, Tarnów Opolski, Ozimek (O.D. Chrząstowice) część 2 – z.u.d. dot. gmin: Łubniany, Murów, Turawa (O.D. Kotórz Mały) część 3 – z.u.d. dot. gminy: Dobrzeń Wielki (O.D. Kotórz Mały) część 4 – z.u.d dot. gminy: Popielów (O.D. Kotórz Mały) część 5 – z.u.d. dot. gmin: Komprachcice, Dąbrowa, Prószków ( O.D. Dąbrowa ) część 6 – z.u.d. dot. gmin: Niemodlin i Tułowice (O.D. Dąbrowa ) część 7 – z.u.d. - obsługa punktu dyspozytorskiego w Bierkowicach
Interne Kennung: SIG.261.1.12.2026.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gmin Chrząstowice, Tarnów Opolski, Ozimek
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gmin Chrząstowice, Tarnów Opolski, Ozimek - ( O.D. Chrząstowice ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gmin Chrząstowice, Tarnów Opolski, Ozimek (Obwód Drogowy w Chrząstowicach). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” - dla Części Nr 1, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gmin Łubniany, Murów, Turawa
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gmin Łubniany, Murów, Turawa - ( O.D. Kotórz Mały ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gmin Łubniany, Murów, Turawa (Obwód Drogowy w Kotorzu Małym). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” – dla Części nr 2, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gminy Dobrzeń Wielki
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gminy Dobrzeń Wielki - ( O.D. Kotórz Mały ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gminy Dobrzeń Wielki (Obwód Drogowy w Kotorzu Małym). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych na terenie gminy Dobrzeń Wielki objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” – dla Części nr 3, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gminy Popielów
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gminy Popielów - ( O.D. Kotórz Mały ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gminy Popielów (Obwód Drogowy w Kotorzu Małym). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych na terenie gminy Popielów objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” – dla Części Nr 4, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gmin Dąbrowa, Komprachcice, Prószków.
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gmin Dąbrowa, Komprachcice, Prószków - ( O.D. Dąbrowa ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gmin Dąbrowa, Komprachcice, Prószków (Obwód Drogowy w Dąbrowie). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” - dla Części Nr 5, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD na terenie gmin Niemodlin i Tułowice
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole - na terenie gmin Niemodlin i Tułowice- ( O.D. Dąbrowa ). Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na terenie gmin Niemodlin i Tułowice (Obwód Drogowy w Dąbrowie). Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027” – dla Części Nr 6, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie w 2026/2027 usług związanych z ZUD – obsługa punktu dyspozytorskiego w Bierkowicach.
Beschreibung: Wykonanie w sezonie zimowym 2026/2027 usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez ZDP Opole – obsługa punktu dyspozytorskiego w Bierkowicach obsługującego części Nr 1 – 6, tj. teren gmin Chrząstowice, Tarnów Opolski, Ozimek, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Turawa, Popielów, Dąbrowa, Komprachcice, Prószków, Niemodlin, Tułowice. Opis i zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje obsługę części od 1 do 6, t.j. czynności bezpośrednie i pomocnicze mające na celu prawidłowe wykonywanie usług w zakresie odśnieżania i usuwania oblodzeń. Szczegółowy opis, zakres i warunki wykonywania usług zawierają załączniki: a) „Wykaz dróg powiatowych objętych i nie objętych zimowym utrzymaniem w sezonie 2026/2027”, b) Specyfikacje Techniczne (ST).
Interne Kennung: część 7