2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ V Cibulkách, Na Výši, II. ETAPA, vyhotovení předprojektové a projektové přípravy výstavby
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je zpracování projektové dokumentace včetně výkazu výměr a kontrolního rozpočtu pro přístavbu (novostavbu) objektu II. v areálu základní školy V Cibulkách, Na Výši. Dokumentace bude sloužit jako podklad pro zadání veřejné zakázky na zhotovitele stavby. Součástí plnění veřejné zakázky bude rovněž zhotovení projektové dokumentace s využitím metody Building Information Modeling (BIM), a to v rozsahu a způsobem odpovídajícím požadavkům vyplývajícím z platné a účinné právní úpravy, zejména ze zákona č. 330/2025 Sb., o správě informací o stavbě a vystavěném prostředí, včetně souvisejících prováděcích právních předpisů. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena ve vzoru smlouvy a jeho přílohách, který je obsažen v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00000078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v neuplatnění požadavku na zpracování dokumentace pro provádění stavby (DVZ), která je jinak součástí předmětu této zakázky. Zadavatel může rozhodnout, že DVZ nebude zpracována v rámci tohoto zadávacího řízení, a to na základě aktuálních potřeb a dalšího postupu zadavatele. V takovém případě bude následná realizace stavby pravděpodobně zadána formou samostatného zadávacího řízení, a to buď včetně zpracování realizační dokumentace (metodou Design & Build podle DPZ), nebo jiným vhodným způsobem. Zadavatel o případném neuplatnění požadavku na DVZ informuje dodavatele nejpozději před zahájením zpracování tohoto stupně dokumentace. V případě neuplatnění požadavku na DVZ nevzniká dodavateli právo požadovat náhradu ušlého zisku nebo jakoukoliv jinou kompenzaci nad rámec skutečně provedených prací.