2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen in de gemeente Smallingerland Maaien grasterrein, ca 60 are Kapot frezen aanwezige zode, ca 60 are Verwijderen heesters, ca 70 are Verwijderen bosplantsoen, ca 20 are Verwijderen bomen, ca 550 st Verwijderen stobben, ca 550 st Grond ontgraven, vervoeren en verwerken ca 400 m3 Leveren en verwerken teelgrond, ca 1000 m3 Toepassen grondstructuur verbetering, ca 40 are Planten van bomen, ca 500 st Planten heesters, ca 20000 st Planten bosplantsoen, ca 4000 st Planten haagplantsoen, ca 2000 st Planten vaste planten, ca 8000 st Watergeven aangebrachte bomen en plantsoen Inboeten aangebrachte bomen en plantsoen Toepassen verkeersmaatregelen
Interne Kennung: 2026-034481
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-034481
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-034481
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1