2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1-L-0040524-26 Leveren van diverse soorten zand
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van diverse soorten zand per perceel ten behoeve van werken voor de gemeente Rotterdam
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Linker Maasoever (Zuid)
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van zand per perceel ten behoeve van de gemeente Rotterdam.
Los: LOT-0002
Titel: Rechter Maasoever (Noord)
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 14211000 Arena
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Linker Maasoever (Zuid)
Lote: LOT-0002
Título: Rechter Maasoever (Noord)