585114-2025 - Ergebnis
Tschechien – Archäologische Untersuchungen – I/13 Rynoltice - Lvová - ZAV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/13 Rynoltice - Lvová - ZAV
BeschreibungPředmětem plnění je provedení záchranného archeologického výzkumu (dále jen „ZAV“) na úseku stavby„I/13 Rynoltice – Lvová, přeložka silnice“ v rozsahu daném související legislativou ČR a zpracovanýmprojektem záchranného archeologického výzkumu (dále jen „projekt ZAV“).
Interne Kennung09PT-000087
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění je provedení záchranného archeologického výzkumu (dále jen „ZAV“) na úseku stavby „I/13 Rynoltice – Lvová, přeložka silnice“ v rozsahu daném související legislativou ČR a zpracovaným projektem záchranného archeologického výzkumu (dále jen „projekt ZAV“).