2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie. Gdziekolwiek w Specyfikacji Warunków Zamówienia przywołane są normy lub nazwy własne lub znaki towarowe lub patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Część 1 Meble fryzjerskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 1 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 2 Meble Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 2 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 3 Sprzęt fryzjerskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 3 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 4 Narzędzia, przybory i akcesoria fryzjerskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 4 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 5 Fryzjerskie akcesoria treningowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 5 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 6 Kosmetyki i środki dezynfekujące Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 6 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 7 Scena estradowa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 7 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ, Część 8 Stoisko targowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 8 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ,
Interne Kennung: P/01/2026/ZSM2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39100000 Möbel, 33711600 Haarpflegemittel, 39241200 Scheren, 33711620 Kämme, 39162110 Lehrbedarf, 33711610 Haarwaschmittel, 33711640 Kulturbeutel, 33711800 Rasiermittel, 33711500 Hautpflegemittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 44212320 Diverse Konstruktionen, 39133000 Auslagensysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble fryzjerskie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 1 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0002
Titel: Meble
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 2 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ,
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt fryzjerski
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 3 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Narzędzia, przybory i akcesoria fryzjerskie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 4 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33711600 Haarpflegemittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39241200 Scheren, 33711620 Kämme
Los: LOT-0005
Titel: Fryzjerskie akcesoria treningowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 5 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0006
Titel: Kosmetyki i środki dezynfekujące
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 6 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711610 Haarwaschmittel, 33711640 Kulturbeutel, 33711800 Rasiermittel, 33711500 Hautpflegemittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0007
Titel: Scena estradowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 7 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
Los: LOT-0008
Titel: Stoisko targowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części 8 zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme