585132-2026 - Ergebnis
Slowakei – Dienstleistungen von Architekturbüros – Slovenská akadémia vied – Pavilón Centra experimentálnej medicíny SAV - priame rokovacie konanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slovenská akadémia vied – Pavilón Centra experimentálnej medicíny SAV - priame rokovacie konanie
Beschreibung: Predmetom zákazky v zmysle zadania súťaže návrhov je najmä: a) vypracovanie architektonickej štúdie na základe súťažného návrhu a súhrnného stanoviska vyhlasovateľa; b) vypracovanie dokumentácie pre vydanie územného rozhodnutia (v súlade s vyhláškou č. 453/2000 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia stavebného zákona ďalej len VSZ) c) vypracovanie dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia (v súlade s VSZ); d) vypracovanie dokumentácie pre vyber zhotoviteľa (v súlade s rozsahom prac podľa sadzobníka UNIKA) v podrobnosti dokumentácie pre realizáciu stavby (ďalej len „DRS“); e) vykonanie odborného autorského dohľadu (v súlade s rozsahom prac podľa sadzobníka UNIKA)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Slovenská akadémia vied – Pavilón Centra experimentálnej medicíny - priame rokovacie konanie 1