585136-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket – DOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU INFORMATYCZNEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU INFORMATYCZNEGO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do obsługi zadań określonych w ust. 2. 2. Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany będzie, m.in. do dostarczenia i wdrożenia oprogramowania, udzielenia licencji, przeprowadzenia szkoleń, świadczenia usług serwisowych, w zakresie następujących zadań: ZADANIE NR 1: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do obsługi opłat za korzystanie ze środowiska. ZADANIE NR 2: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do prowadzenia publicznie dostępnego wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie. ZADANIE NR 3: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do obsługi zadań wynikających z ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.), dotyczących prowadzenia weryfikacji oraz księgowania opłat rejestrowych i rocznych (BDO) wnoszonych przez podmioty wprowadzające produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujące odpadami. ZADANIE NR 4: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego w zakresie obsługi księgowej, w tym prowadzenia kont redystrybucyjnych rachunków bankowych. ZADANIE NR 5: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do obsługi sprawozdań w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO). 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przez wykonawcę przedmiot zamówienia był zgodny z wymogami określonymi przez zamawiającego w Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungOK-III.272.1.98.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,208748,a5de17b3330be581952891ab85404fd3.html
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
LosLOT-0001