See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/2026/31-ortopedia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów medycznych niezbędnych do wykonywania zabiegów ortopedycznych na Bloku Operacyjnym w Specjalistycznym Centrum Medycznym im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju.
Interne Kennung: ZP/PN/2026/31-ortopedia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów medycznych niezbędnych do wykonywania zabiegów ortopedycznych na Bloku Operacyjnym w Specjalistycznym Centrum Medycznym im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju
Interne Kennung: pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: pakiet nr 6