2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/2026/49-sprzęt III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą, rozładunkiem i montażem sprzętu medycznego dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: pakiet nr 2