585155-2026 - Wettbewerb
Litauen – Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen – Transporto priemonių (autobusų) atsarginių dalių pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transporto priemonių (autobusų) atsarginių dalių pirkimas
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka atsargines dalis autobusams. Pirkimas skaidomas į 14 (keturiolika) pirkimo dalių. Tiekėjas pasiūlymus gali teikti vienai, kelioms ar visoms pirkimo dalims. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Variklių dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka variklių dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Filtrai
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka filtrus eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pavarų dėžių dalys ir reduktoriai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pneumo hidro sistemų dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka pneumo hidro dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kompresorių dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka kompresorių dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Sankabos dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka sankabos dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Stabdžių trinkelės
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka stabdžių trinkeles eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kuro tiekimo sistemos dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka kuro tiekimo sistemos dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakabos dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka pakabos dalis ekspoatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Dirželiai
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka dirželius eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Šildytuvų dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka šildytuvų dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Stabdžių sistemos dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka stabdžių sistemos dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Elektros sitemos dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka elektros sistemos dalis eksploatuojamiems autobusams. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Otokar autobusų dalys
Beschreibung: UAB "Panevėžio autobusų parkas" perka OTOKAR autobusams atsargines dalis. Reikalavimai prekėms nurodyti pirkimo sąlygų priede Nr. 1 "Techninė specifikacija".
Interne Kennung: 14