See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowych na potrzeby Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o .o. – część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowych na potrzeby Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia podzielono na 51 części/pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone przez Zamawiającego. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia określił szczegółowo asortyment opisany w załączniku nr 2, zgodnie ze swoimi potrzebami, dopuszcza także możliwość złożenia ofert równoważnych o parametrach nie gorszych, niż określone przez zamawiającego, jeśli z opisu przedmiotu zamówienia mogłoby wynikać, iż przedmiot zamówienia został określony przez wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia. Przez rozwiązania równoważne zamawiający rozumie takie, które co najmniej spełniają wymagania określone w specyfikacji warunków zamówienia oraz charakteryzują się parametrami technicznymi, jakościowymi i użytkowymi nie gorszymi niż określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który zaoferuje rozwiązania równoważne opisanym przez zamawiającego, jest obowiązany dołączyć do oferty zestawienie wszystkich zaoferowanych rozwiązań równoważnych oraz wykazać ich równoważność w stosunku do rozwiązań opisanych w dokumentacji przetargowej, wskazując nazwę i pozycję opisu przedmiotu zamówienia, których to dotyczy. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich parametrów technicznych oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne. Oznacza to, że na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że zaoferowany przez niego przedmiot zamówienia jest równoważny w stosunku do opisanych przez Zamawiającego w OPZ poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę; Wszystkie użyte w SWZ nazwy własne służą jedynie do określenia parametrów technicznych, wymiarów lub kompatybilności przedmiotu zamówienia, a nie są wskazaniem na producenta. Użyte wszelkie nazwy w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający traktuje jako informację uszczegółowiającą, która została użyta wyłącznie w celu dookreślenia potrzeb Zamawiającego. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod względem metodologii postępowania, zakresu, funkcjonalności, możliwości zastosowania, przechowywania, działania i innych cech opisanych w normach. Biorąc pod uwagę powyższe zamawiający wskazuje, że we wszystkich miejscach w opisie przedmiotu zamówienia, gdzie dokonano opisu poprzez wskazanie na konkretne normy dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym, i jednocześnie w każdym miejscu Zamawiający wprowadza określenie "lub równoważne" (podstawa prawna art. 42 ust. 3 dyrektywy 2014/24/UE). Oferowany produkt musi spełniać wszystkie zasady i tryb dopuszczenia do obrotu wyrobów medycznych z uwzględnieniem w szczególności wymagań dotyczących jakości, skuteczności i bezpieczeństwa ich stosowania zgodnie z: 1)Ustawą o wyrobach medycznych tj. z dnia 07.04.2022 r. (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1620); 2)Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010 r. w sprawie klasyfikowania wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010 r. nr 215 poz. 1416); 3)Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych z dnia 17 lutego 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 211). 4)W przypadku wyrobów medycznych wprowadzanych do obrotu po raz pierwszy po dniu 26 maja 2021 r. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić, aby wyroby medyczne posiadały oznaczenia i informacje zgodnie z Rozporządzeniem MDR (UE) 2017/745 (wyroby medyczne) i IVDR (UE) 2017/746 (diagnostyka in vitro). Szczegółowe warunki realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ. Dostawy będą się odbywać transportem na koszt Wykonawcy wg zasad ustalonych w umowie i formularzu asortymentowo – cenowym. Zamawiający zastrzega sobie prawo wnioskować do Wykonawcy o dostarczenie poświadczenia o prawidłowych warunkach transportu oferowanych produktów zgodnie z wymogami producenta. Wykonawca zobowiązany jest do 48h od wezwania przez zamawiającego przedstawić stosowne dokumenty potwierdzające prawidłowe przechowywanie wyrobów medycznych podczas transportu. W przypadku wykonania zamówienia w części dotyczącej transportu przy użyciu podwykonawcy, Wykonawca odpowiada za działania, uchybienia i zaniedbania podwykonawcy tak, jak za własne działania, uchybienia i zaniedbania w tym za przestrzeganie przez podwykonawcę wg zasad ustalonych w umowie. Realizacja zamówień musi odbywać się w pełnych, oryginalnych opakowaniach. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć towar zgodnie z zamówieniem (ilościowo i jakościowo), w opakowaniach gwarantujących bezpieczny transport i magazynowanie. Każdy z wykonawców może złożyć jedną ofertę. Oferta musi być kompletna w przeciwnym wypadku zostanie odrzucona. Okres przydatności do użycia dostarczanych wyrobów medycznych wynosi minimum 12 miesięcy licząc od dnia dostawy. Główne miejsce realizacji: Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o. ul. 1-go Maja 9, 41 – 100 Siemianowice Śląskie.
Interne Kennung: SZM/DZ/PN/340/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Certyfikacja wykonawców zamówień publicznych: Wykonawca może, w zakresie przewidzianym przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, posługiwać się certyfikatem potwierdzającym udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych. Certyfikat, o którym mowa w pkt 4.1, może zostać złożony zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie: -braku podstaw wykluczenia z postępowania lub -spełniania warunków udziału w postępowaniu — w zakresie objętym tym certyfikatem. Jeżeli wykonawca złoży certyfikat, o którym mowa w pkt 1, Zamawiający nie będzie żądał od wykonawcy innych podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu wynika z tego certyfikatu, z zastrzeżeniem wyjątków wynikających z przepisów prawa. Zamawiający zastrzega możliwość żądania od wykonawcy, który złożył certyfikat, podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstawy wykluczenia, o której mowa w art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP, jeżeli Zamawiający przewidział tę fakultatywną podstawę wykluczenia w SWZ. Jeżeli certyfikat nie obejmuje pełnego zakresu wymaganych przez Zamawiającego podmiotowych środków dowodowych, wykonawca zobowiązany jest złożyć podmiotowe środki dowodowe w zakresie nieobjętym certyfikatem, na zasadach określonych w niniejszej SWZ. Wykonawca może być wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z zasadami określonymi w art. 111 ustawy Pzp. Podstawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 2 ustawy Pzp., z uwagi na wartość poniżej 10 000 000 euro w przedmiotowym postępowaniu nie ma za stosowania. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział XXIV SWZ. 1Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 326733-2026 Page 3/42 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie tj.: 1)Komputer PC: a)parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HDD b) zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy OSX /Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04 c)zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza Firefox 59.0 lub nowszy Safari 11.1 lub nowsza Edge 14.0 i nowsze 2)Tablet /Telefon a)Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3 b)Przeglądarka Chrome 61 lub nowa Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script, oraz cookies. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: 1)specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, 2)format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, 3)oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z Platformy dostępne są w zakładce Centrum pomocy pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/ Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie dokumentów w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z Platformy. Zalecenia: Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z “OBWIESZCZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 9 listopada 2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 2247) w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”. 1)Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf 2)W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: a..zip b..7Z 3)Wśród formatów powszechnych, a NIE występujących w rozporządzeniu, występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. 4)Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10MB, oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB. 5)Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES. 6)Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym. 7)Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji plików. 8)Zamawiający zaleca, aby Wykonawca z odpowiednim wyprzedzeniem przetestował możliwość prawidłowego wykorzystania wybranej metody podpisania plików oferty. 9)Zaleca się, aby komunikacja z wykonawcami odbywała się tylko na Platformie za pośrednictwem formularza “Wyślij wiadomość do zamawiającego”, nie za pośrednictwem adresu email. 10)Osobą składającą ofertę powinna być osoba kontaktowa podawana w dokumentacji. 11)Ofertę należy przygotować z należytą starannością dla podmiotu ubiegającego się o udzielenie zamówienia publicznego i zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - Glucometr i paski
Beschreibung: Glucometr i paski
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Opaska, przylepiec, uchwyt do rurek
Beschreibung: Opaska, przylepiec, uchwyt do rurek
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - Jednorazowe końcówki do noża harmonicznego
Beschreibung: Jednorazowe końcówki do noża harmonicznego
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - Instrumenty i narzędzia do Diatermii Maxium/KLS martin
Beschreibung: Instrumenty i narzędzia do Diatermii Maxium/KLS martin
Interne Kennung: PAKIET NR 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - Zestaw endoskopowy do tamowania krwawienia w górnym i dolnym odcinku przewodu pokarmowego
Beschreibung: Zestaw endoskopowy do tamowania krwawienia w górnym i dolnym odcinku przewodu pokarmowego
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Igła pod pajęczynowa
Beschreibung: Igła pod pajęczynowa
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - Zestawy infuzyjne Agilia Volumat lines kompatybilne z pompami objetościowymi Agilia VP MC Fresenius
Beschreibung: Zestawy infuzyjne Agilia Volumat lines kompatybilne z pompami objetościowymi Agilia VP MC Fresenius
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - Zestaw Combitrans, Akcesoria do Kardiomonitora Benevision N15-pułapka wodna
Beschreibung: Zestaw Combitrans, Akcesoria do Kardiomonitora Benevision N15-pułapka wodna
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - Dren do pompy płuczącej f-my OLYMPUS, Dreny długie do pompy wodnej OLYMPUS, Petla do podwiązywania i obcinak do polipów.
Beschreibung: Dren do pompy płuczącej f-my OLYMPUS, Dreny długie do pompy wodnej OLYMPUS, Petla do podwiązywania i obcinak do polipów.
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 -Zestawy do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca i Zestawy do diureza godzinowa
Beschreibung: Zestawy do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca i Zestawy do diureza godzinowa
Interne Kennung: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - Jednorazowe wkłady workowe
Beschreibung: Jednorazowe wkłady workowe
Interne Kennung: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - Pułapka wodna typu Waterlock 2, Wapno Absorpcyjne i filtr/pochłaniacz Drager, układ oddechowy
Beschreibung: Pułapka wodna typu Waterlock 2, Wapno Absorpcyjne i filtr/pochłaniacz Drager, układ oddechowy
Interne Kennung: PAKIET NR 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 - Elektrody QuickCombo do febibrylatora Mediana D 700
Beschreibung: Elektrody QuickCombo do febibrylatora Mediana D 700
Interne Kennung: PAKIET NR 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 - Folia operacyjna i podkład w rolce podfoliowany
Beschreibung: Folia operacyjna i podkład w rolce podfoliowany
Interne Kennung: PAKIET NR 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 - Zestaw do drenażu jamy opłucnej, Igły do biopsji tkanek miękkich
Beschreibung: Zestaw do drenażu jamy opłucnej, Igły do biopsji tkanek miękkich
Interne Kennung: PAKIET NR 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16 - Maski do nieinwazyjnej wentylacji NIPPV, Rura do respiratora Philips Trilogy Evo
Beschreibung: Maski do nieinwazyjnej wentylacji NIPPV, Rura do respiratora Philips Trilogy Evo
Interne Kennung: PAKIET NR 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 17 - Klipsownica laparoskopowa z klipasami w rozmiarze ML
Beschreibung: Klipsownica laparoskopowa z klipasami w rozmiarze ML
Interne Kennung: PAKIET NR 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18 - Różne wyroby jednorazowego użytku
Beschreibung: Różne wyroby jednorazowego użytku
Interne Kennung: PAKIET NR 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 19 - Cewniki i dreny
Beschreibung: Cewniki i dreny
Interne Kennung: PAKIET NR 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 20 - Klipsownica endoskopowa jednorazowa i kompatybilne klipsy z aplikatorem
Beschreibung: Klipsownica endoskopowa jednorazowa i kompatybilne klipsy z aplikatorem
Interne Kennung: PAKIET NR 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 21 - Zestawy do procedur laparoskopowych
Beschreibung: Zestawy do procedur laparoskopowych
Interne Kennung: PAKIET NR 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 22 - Jednorazowe staplery okrężne i jednorazowe staplery liniowe z nożem
Beschreibung: Jednorazowe staplery okrężne i jednorazowe staplery liniowe z nożem
Interne Kennung: PAKIET NR 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 23 - Endoloop
Beschreibung: Endoloop
Interne Kennung: PAKIET NR 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 24 - Przezpochowe systemy i systemy do operacyjnego leczenia
Beschreibung: Przezpochowe systemy i systemy do operacyjnego leczenia
Interne Kennung: PAKIET NR 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 25 - Taśmy i siatki ginekologiczne
Beschreibung: Taśmy i siatki ginekologiczne
Interne Kennung: PAKIET NR 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 26 - Jednorazowe trokary
Beschreibung: Jednorazowe trokary
Interne Kennung: PAKIET NR 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 27- Maska tlenowa z workiem i drenem sterylnym
Beschreibung: Maska tlenowa z workiem i drenem sterylnym
Interne Kennung: PAKIET NR 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET NR 28 - System do zbierania wymiocin
Beschreibung: System do zbierania wymiocin
Interne Kennung: PAKIET NR 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET NR 29 - Rurki tracheostomijne z dwoma mankietami uszczelniającymi
Beschreibung: Rurki tracheostomijne z dwoma mankietami uszczelniającymi
Interne Kennung: PAKIET NR 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET NR 30 - Rurki intubacyjne i Pozostałe wyroby do intubacji
Beschreibung: Rurki intubacyjne i Pozostałe wyroby do intubacji
Interne Kennung: PAKIET NR 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET NR 31- Zestaw do punkcji opłucnej
Beschreibung: Zestaw do punkcji opłucnej
Interne Kennung: PAKIET NR 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET NR 32 - Pętla Metraloop 100 mm i 175 mmm
Beschreibung: Pętla Metraloop 100 mm i 175 mmm
Interne Kennung: PAKIET NR 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET NR 33 - Flocare zestaw do pomp infinity typu/ worek/butelka
Beschreibung: Flocare zestaw do pomp infinity typu/ worek/butelka
Interne Kennung: PAKIET NR 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET NR 34 - Igły, Strzykawki
Beschreibung: Igły, Strzykawki
Interne Kennung: PAKIET NR 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET NR 35 - Kaniule, zestawy infuzyjne
Beschreibung: Kaniule, zestawy infuzyjne
Interne Kennung: PAKIET NR 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET NR 36 - Kaniule, zestaw infuzyjny, strzykawki, worki
Beschreibung: Kaniule, zestaw infuzyjny, strzykawki, worki
Interne Kennung: PAKIET NR 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET NR 37 - Części zamienne do aparatu firmy Arthrex, pompa laparoskopowa/histeroskopowa.
Beschreibung: Części zamienne do aparatu firmy Arthrex, pompa laparoskopowa/histeroskopowa.
Interne Kennung: PAKIET NR 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET NR 38 – Wyroby różne
Beschreibung: Wyroby różne
Interne Kennung: PAKIET NR 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET nr 39 - Papiery do urządzeń medycznych (EKG, USG, KTG)
Beschreibung: Papiery do urządzeń medycznych (EKG, USG, KTG)
Interne Kennung: PAKIET NR 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET nr 40 - Papier do defibrylatora Mediana D700
Beschreibung: Papier do defibrylatora Mediana D700
Interne Kennung: PAKIET NR 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET nr 41 - Kaczka, basen i miska nerkowata, wyroby jednorazowe i do sterylizacji
Beschreibung: Kaczka, basen i miska nerkowata, wyroby jednorazowe i do sterylizacji
Interne Kennung: PAKIET NR 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET nr 42 - Urządzenia medyczne (termometry, ciśnieniomierze)
Beschreibung: Urządzenia medyczne (termometry, ciśnieniomierze)
Interne Kennung: PAKIET NR 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET nr 43 - Woreczki Biohazard
Beschreibung: Woreczki Biohazard
Interne Kennung: PAKIET NR 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET nr 44 - Strzygarki i ostrza do strzygarek chirurgicznych
Beschreibung: Strzygarki i ostrza do strzygarek chirurgicznych
Interne Kennung: PAKIET NR 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET nr 45 - Akcesoria do diatermii
Beschreibung: Akcesoria do diatermii
Interne Kennung: PAKIET NR 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET nr 46 - Okablowanie do kardiomonitorów Mindray
Beschreibung: Okablowanie do kardiomonitorów Mindray
Interne Kennung: PAKIET NR 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET nr 47 - Okablowanie do kardiomonitorów Emtel
Beschreibung: Okablowanie do kardiomonitorów Emtel
Interne Kennung: PAKIET NR 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET nr 48 - Mankiet do ciśnienia do kardiomonitorów
Beschreibung: Mankiet do ciśnienia do kardiomonitorów
Interne Kennung: PAKIET NR 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET nr 49 - Zestaw resuscytacyjny (worki + maski)
Beschreibung: Zestaw resuscytacyjny (worki + maski)
Interne Kennung: PAKIET NR 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET nr 50 - Przyrząd PSC do wskaźników typu Bowie&Dick
Beschreibung: Przyrząd PSC do wskaźników typu Bowie&Dick
Interne Kennung: PAKIET NR 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET nr 51 - Płyta do artroskopii barku wraz z akcesoriami
Beschreibung: Płyta do artroskopii barku wraz z akcesoriami
Interne Kennung: PAKIET NR 51