See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kravas transportlīdzekļa ar teleskopisku personāla pacēlāju, manipulatoru kontaktvadu celšanai un tramvaja riteņiem piegāde un apkope
Beschreibung: Kravas transportlīdzekļa ar teleskopisku personāla pacēlāju, manipulatoru kontaktvadu celšanai un tramvaja riteņiem piegāde un apkope
Interne Kennung: RS 2025/38
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000