See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt, wykonanie i dostawa kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego ,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile
Beschreibung: Projekt, wykonanie, dostawa i montaż kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego ,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 14/DAG/D/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projekt, wykonanie i dostawa kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego 2,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile
Beschreibung: Projekt, wykonanie, dostawa i montaż kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego 2,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia