585220-2026 - Wettbewerb
Tschechien – OP-Instrumente – OPERAČNÍ NÁSTROJE PRO OTEVŘENOU OPERATIVU VČETNĚ POZÁRUČNÍHO SERVISU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOPERAČNÍ NÁSTROJE PRO OTEVŘENOU OPERATIVU VČETNĚ POZÁRUČNÍHO SERVISU
BeschreibungPředmětem plnění VZ bude dodávka operačních nástrojů pro otevřenou operativu dle technické specifikace, a dále pak poskytování záručního, pozáručního, mimozáručního servisu a postupné dodávky operačních nástrojů na doplnění instrumentárií (tzv. dokupy).
Interne KennungZ012-26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění VZ bude dodávka operačních nástrojů pro otevřenou operativu dle technické specifikace, a dále pak poskytování záručního, pozáručního, mimozáručního servisu a postupné dodávky operačních nástrojů na doplnění instrumentárií (tzv. dokupy) po dobu 4 let.
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku je popsána ve smluvní dokumentaci veřejné zakázky.