2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana instalacji klimatyzacji w budynku przy ul. Ciemnej 6 w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji klimatyzacji w budynku przy ul. Ciemnej 6 w Krakowie wraz z robotami towarzyszącymi, w szczególności polegające na: a) dostawa urządzeń, połączeń i wszelkich innych elementów wchodzących w skład systemu klimatyzacji pomieszczeń w budynku Zamawiającego przy ul. Ciemnej 6 w Krakowie, zwanego dalej „systemem klimatyzacji”, przy czym wykaz urządzeń wchodzących w skład systemu klimatyzacji stanowi załącznik nr 1b do SWZ, b) demontaż istniejących urządzeń oraz instalacji (agregat wody lodowej, drycooler zlokalizowany na zewnątrz budynku (w podwórzu), istniejące klimakonwektory podsufitowe i przypodłogowe znajdujące się w pomieszczeniach. biurowych, instalację wody lodowej prowadzoną w obudowie g-k. oraz instalację glikolową), c) wykonanie instalacji systemu klimatyzacji typu VRF w budynku zamawiającego w Krakowie, przy ul. Ciemnej 6, d) wykonywanie przez Wykonawcę w okresie gwarancji jakości i rękojmi określonym w Umowie przeglądów konserwacyjnych zgodnie z DTR oraz zaleceniami producenta urządzeń, nie rzadziej niż dwa razy w roku, e) wykonywanie przez Wykonawcę, w okresie gwarancji jakości i rękojmi określonym w Umowie, napraw systemu klimatyzacji, oraz poszczególnych urządzeń i połączeń wchodzących w skład systemu klimatyzacji, w przypadku ujawnienia się wad robót, systemu klimatyzacji, lub urządzeń lub połączeń wchodzących w skład systemu klimatyzacji, 2. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1a (dokumentacja projektowa), 1 b (zestawienie urządzeń) do SWZ oraz nr 2 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 3. Zamawiający wymaga udzielenia: a) co najmniej 36 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi na wszystkie urządzenia, których zestawienie zawiera załącznik nr 1b, b) co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi na wykonane roboty.
Vorherige Bekanntmachung: 290680-2025
Interne Kennung: WAG.II.251.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: procedura przyspieszona na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę (wypełniony formularz oferty załącznik nr 4 do SWZ) składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia w terminie składania ofert, składa: a) Wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 4 do SWZ) wraz z wypełnionym załącznikiem nr 1b do SWZ (wykaz urządzeń), b) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. . c) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. d) Pełnomocnictwo powinno zostać przedłożone jako oryginał w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. e) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001