585242-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 4 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. cz. 1 - Przełącznik sieciowy typ 1 zarządzalny L2 12 portów PoE – 147 szt., cz. 2 - Przełącznik sieciowy typ 3 zarządzalny L2 24 porty PoE – 25 szt., cz. 3 - Przełącznik sieciowy typ 5 zarządzalny L2 48 portów PoE – 25 szt., cz. 4 - Moduł optyczny – 16 szt.
Interne KennungZP.261.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titel01 - Przełącznik sieciowy typ 1 zarządzalny L2 12 portów PoE
BeschreibungPrzełącznik sieciowy typ 1 zarządzalny L2 12 portów PoE – 147 szt. + prawo opcji 50 szt.
Interne Kennungcz_1
Optionen
Beschreibung der OptionenW zakresie części 1 [Przełącznik sieciowy typ 1 zarządzalny L2 12 portów PoE] Zamawiający, zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie możliwości zwiększenia przewidywanej wielkości przedmiotu zamówienia – tj. przewidywanej ilości zamawianych Przełączników sieciowych typ 1, o maksymalnie 50 sztuk. Szczegółowy opis w SWZ.
LosLOT-0002
Titel02 - Przełącznik sieciowy typ 3 zarządzalny L2 24 porty PoE
BeschreibungPrzełącznik sieciowy typ 3 zarządzalny L2 24 porty PoE – 25 szt.
Interne Kennungcz_2
LosLOT-0003
Titel03 - Przełącznik sieciowy typ 5 zarządzalny L2 48 portów PoE
BeschreibungPrzełącznik sieciowy typ 5 zarządzalny L2 48 portów PoE – 25 szt.
Interne Kennungcz_3
LosLOT-0004
Titel04 - Moduły optyczne
BeschreibungModuł optyczny typ DS-SFP-FC32G-LW – 16 szt.
Interne Kennungcz_4